دریافت مشاوره
اخذ اقامت تضمینی

Sunday, 23 September 2018 07:43

ویزای توریستی کانادا 2019

نوشته شده توسط
ویزای توریستی کانادا 2019
این مورد را ارزیابی کنید
(5 رای‌ها)

ویزای توریستی کانادا عموما به منظور گردشگری و اهداف توریستی صادر می شود.با استفاده از این ویزای توریستی شخص اجازه اقامت در کانادا به مدت 6 ماه در سال را خواهد داشت. ویزای توریستی در کانادا در دو گروه ویزای توریستی سینگل کانادا و ویزای توریستی مالتیپل قرار می گیرد.

ویزای توریستی سینگل کانادا

با استفاده از ویزای سینگل شما تنها اجازه یکبار سفر کردن و ورود به خاک کانادا را دارید. از این ویزا در جهت سفرهای تفریحی و توریستی و یا سفرهایی برای شرکت در همایش و رویدادهای خاص، استفاده می شود.

ویزای مالتیپل

با در دست این ویزای مولتی شما در طی 5 سال اجازه چند بار ورود به خاک کانادا بدون اخذ مجدد ویزا و اقامتی به مدت 6 ماه در سال خواهید داشت. اعتبار این ویزا تا یک ماه پیش از تاریخ منقضی شدن و ابطال آن است.

مدارک مهم مورد نیاز برای دریافت اقامت توریستی کانادا

پاسپورت معتبر

سلامت روانی و فیزیکی کامل

مدارک مالی و کاری لازم اعم از گردش حساب سه ماهه و نامه تمکن مالی ، ترجمه مدارک شغلی و...

اقناع افسر مربوطه به جهت بازگشت حتمی شخص به کشور مبدا

داشتن طرح و برنامه برای سفر به لحاظ اینکه به مدت معلوم و محدودی در خاک کانادا اقامت داشته باشید.

خروج از کشور کانادا قبل از منقضی شدن تاریخ ویزا

عدم تمایل برای کار در خاک کانادا تا زمان یکه در آن اقامت دارید.

نداشتن سو سابقه

اثبات عدم خطر امنیتی

موافقت قطعی و کامل در رابطه با پایبندی و اطاعت همه جانبه از قانون و مقررات، ضمن اینکه در صورت تشخیص افسر سفارت از شما تقاضای معاینات پزشکی می شود.

نکات قابل توجه در رابطه با دریافت ویزای توریستی کانادا

یکی از نکات یکه اغلب متقاضیان دریافت ویزای توریستی نسبت به آن کم توجه هستند اختصاص دادن دقت کافی برای پر کردن فرم اپلیکیشن کانادا ست .بنابراین سعی کنید به هنگام پر کردن فرم تقاضای ویزای توریستی تمام توجهتان را معطوف آن کنید.

دست کم چند هفته قبل از تاریخ سفر خود جهت دریافت ویزای مولتی اقدام کنید تا از انجام پروسه ویزای قبل از سفر اطمینان پیدا کنید.

از ارائه مدارک اشتباه و جعلی و مخفی کردن حقایق از سفارت اجتناب کنید.

در نظر داشته باشید تصمیم گیری در رابطه با صدور ویزای توریستی کانادا منوط به مصاحبه حضوری نمی باشد. در واقع سفارت کانادا در ایران  مصاحبه حضوری جهت صدور و عدم صدور ویزا ندارد. بنابراین از ارسال مدارک کامل ، دقیق و واضح خود برای افسر صادر کننده ویزا جهت اقناع او اطمینان حاصل کنید.

آخرین ویرایش در Monday, 04 February 2019 06:56